Επισκέπτης Υγείας / Νοσηλευτής (Occupational Health Nurse)

Η Ergonomia SA, είναι η πρώτη εταιρεία Συμβούλων Πρόληψης του Επαγγελματικού Κινδύνου (από το 1992), η οποία έχει καθιερωθεί στην Ελλάδα και στο εξωτερικό για την συνέπεια και την υψηλή ποιότητα των υπηρεσιών της. Στο πλαίσιο ανάπτυξης της ομάδας της Ergonomia, αναζητούμε συνεργασία με Νοσηλευτή, -ρια ή Επισκέπτη, -ρια Υγείας για πλήρη απασχόληση. Ο/H Occupational Health Nurse, θα είναι υπεύθυνος για την διοικητική υποστήριξη του τμήματος και την παροχή υπηρεσιών υγείας της εργασίας σε πελάτες της Ergonomia, ενώ ταυτόχρονα θα υποστηρίξει και την υλοποίηση εκπαιδεύσεων Α’ Βοηθειών, συντελώντας ενεργά στην επίτευξη της εταιρικής στρατηγικής.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Διοικητική Υποστήριξη - σύνταξη και αρχειοθέτηση ιατρικών φακέλων εργαζομένων
  • Παρακολούθηση υλοποίησης έργων σε CRM (Soft1)
  • Ανταπόκριση σε αιτήματα πελατών και συνεργατών
  • Διαχείριση ιατρικών μηχανημάτων και επικίνδυνων αποβλήτων
  • Διενέργεια εξετάσεων / εμβολιασμών
  • Παροχή νοσηλευτικών υπηρεσιών σε ιατρεία εγκαταστάσεων πελατών
  • Παροχή εκπαιδεύσεων Α’ βοηθειών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Νοσηλευτή / Επισκέπτη Υγείας (ΠΕ ή ΤΕ)
  • Τουλάχιστον 1 έτος προϋπηρεσίας
  • Εμπειρία και πιστοποίηση στην παροχή Α' βοηθειών
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Γνώση χειρισμού CRM θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Δεξιότητες:

  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαρκής εκπαίδευση και επιμόρφωση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης

Please fill in your personal info bellow

1 file up to 10MB. Allowed types (pdf doc docx txt)
Up to 2 files up to 10MB. Allowed types (pdf doc docx txt png jpg)

Disclaimer

The personal data collected will be used for recruitment purposes only. Candidates not notified within 8 weeks after applying, may consider that this time another candidate has been selected. At present, we thank you for your interest and we reserve your application for future job openings. Candidates who will be contacted, may be asked for further information as part of our screening process.

In Ergonomia we are committed to providing a safe and enjoyable work environment, regardless race, religion, color, nationality, age, sexual orientation, gender, or disability.

CAPTCHA
loading